ارسال رایگان به سراسر کشور

انواع کاغذ دیواری بر اساس مکان

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب بر اساس جنسیت

پوستر سه بعدی بر اساس سبک

پوستر سه بعدی بر اساس مشاغل

انواع طرح کاغذ دیواری سه بعدی

انواه پوستر سه بعدی بر اساس رنگ

راهنمای انتخاب و خرید کاغذ دیواری سه بعدی

اگر به دنبال راهی ارزان، باکیفیت، جذاب و متنوع برای تزئین دیوارهای منزل یا محل کسب خود هستید کاغذ دیواری سه بعدی یا به اصطلاح عامیانه تر پوستر دیواری سه بعدی یکی از بهترین و کارآمد ترین راه هاست. این پوستر های سه بعدی در طرح ها و رنگ های مختلف مطابق با سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی شما با هزینه ای اندک راهی جایگزین برای بازسازی، گچبری، تزئین با سنگ و دیگر راه های پرهزینه ای است که طراحان داخلی به استفاده از آن تاکید دارند.

ویکتوریا

آیا بین کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری سه بعدی تفاوتی وجود دارد؟

خیر. هیچ تفاوتی بین این دو اصطلاح وجود ندارد. این دو عبارت اشاره به طرح های متنوعی و جذابی می کنند که روی کاغذ های خام در کیفیت های متفاوت چاپ و روی دیوار منزل یا پشت تلویزیون و یا فضای اداری و مغازه نصب می گردند.


عرض و ارتفاع هر رول کاغذ دیواری سه بعدی چند سانتی متر است؟

در بازار ایران معمولا کاغذ دیواری سه بعدی در عرض ۱۰۰ سانتی متر به فروش می رسد. و این تکه های ۱۰۰ سانتی متری در کنار هم تصویر طرح مورد نظر را تشکیل می دهند. ارتفاع کاغذ هم بسته به ارتفاع سقف شما است. بنابراین بر خلاف کاغذ دیواری معمولی که پرت زیادی دارد کاغذ دیواری سه بعدی هیچ گونه ضایعات و پرت کاغذی ندارد، بنابراین در هزینه شما صرفه جویی خواهد شد.


سبک های کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر دیواری های سه بعدی در سبک های مختلفی ارائه می شود
کاغذ دیواری سه بعدی لاکچری : این سبک بیشتر در فضاهای بزرگ، سالن پذیرایی، هتل ها، سالن های اجلاس و ... مورد استفاده قرار می گیرد. در این سبک از تصاویر با رنگ طلایی و مشکی و المان های برگ، گل و اشکال هندسی استفاده می شود.
کاغذ دیواری سه بعدی مدرن : این سبک در اتاق نشیمن، فضای اداری، اتاق خواب و ... قابل استفاده است. 
کاغذ دیواری سه بعدی اسپرت : این نوع طرح ها در اتاق خواب پسرانه، اتاق خواب دخترانه، اماکن ورزشی، و به طور کلی فضاهایی با انرژی بالا استفاده می شود. 
کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک : سبک کلاسیک مناسب سالن پذیرایی، اتاق خواب والدین و به طور کلی فضاهایی با سبک و سیاق کلاسیک است.
کاغذ دیواری سه بعدی فشن : این سبک مناسب اتاق خواب و سالن های زیبایی است.
کاغذ دیواری سه بعدی فانتزی : این سبک از پوستر سه بعدی مناسب سالن پذیرایی، اتاق خواب و ... است


انواع مدل ها و طرح های کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی در طرح ها و مدل های متنوعی از جمله موارد زیر ارائه موجود می باشد.
کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنک : این طرح ها مناسب سالن پذیرایی، پشت تیوی، اداری و ... در رنگ های متنوع فضای شما را لوکس و لاکچری جلوه می دهد.
کاغذ دیواری سه بعدی طرح آجر : این طرح مناسب فضای پشت تلویزیون، راهرو و راه پله، فضاهای اداری و ... زیبایی خاصی را به مکان شما می بخشد.
کاغذ دیواری سه بعدی طرح چوب : این طرح ها در رنگ های قهوه ای ، سفید، طوسی و راه راه مناسب فضای پشت تلویزیون، اماکن اداری، راهرو و راه پله و ... است.
کاغذ دیواری سه بعدی اشکال هندسی : این طرح ها با استفاده از المان های هندسی در ترتیب های منظم و غیر منظم زیبایی منحصر به فردی به فضاهای اداری و حتی سالن پذیرایی شما می بخشد.


قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر یا کاغذ دیواری سه بعدی بسته به نوع کاغذی که شما انتخاب می کنید از شروع قیمت ۱۲۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان متغیر است. در برخی از موارد با توجه به خاص بودن طرح ممکن است کمی افزایش قیمت برای یک طرح بخصوص وجود داشته باشد.